Субота, 18.05.2024, 09:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Вектор розвитку

Наші функціональні можливості підтверджуються не тільки наявністю у Академічної спілки певної європейської компетенції, яка, що абсолютно очевидно, не надається «кому попало», але й професійним статусом наших провідних фахівців, які є національними експертами з реформування вищої освіти, Болонський експертами (статус, що привласнюється Європейської комісією), представниками Групи супроводу Болонського процесу (BFUG) від України, членами Керівного комітету Ради Європи з питань вищої освіти і науки від України.

Нами складені і обгрунтовані навчальні програми підготовки координаторів ЕКТС для українських ВНЗ. Ми маємо можливість навчити зацікавлених осіб правильному поданням освітньої інформації за європейським стандартом і оформлення ключового документа «Europass» - «Diploma Supplement».

При Академічної спілки створено «Центр міжнародної освіти», який здійснює навчально-консультаційну та методичну роботу з проблем Болонського процесу, ЄПВО, ЕКТС, «Europass».

Крім того, за нашою ініціативою, в березні 2010 р. в м. Одесі представниками низки ВНЗ з різних регіонів України було засновано «Національний болонський центр», який покликаний об'єднати науково-освітню громадськість країни і її вищі навчальні заклади, з метою вироблення, засобами цивільної ініціативи («демократичних ініціатив знизу»), узгоджених механізмів підвищення якості вітчизняної освіти, належного впровадження в Україні механізмів та інструментів Болонського процесу, ЄПВО, ЕКТС, «Europass».

Ми є офіційними партнерами таких організацій, як «TEMPUS», «Фонд ХХI століття» і мають намір поступально розширювати горизонти своїх партнерських відносин з профільними національними та закордонними урядовими і неурядовими організаціями, а також міжнародними структурами.
Одним словом, не використовуючи жодної копійки державних коштів, ми, на наш погляд, займаємося дуже благородною справою, що сприяє процвітанню України та її народу, і в цій сфері готові брати на себе відповідальність за вирішення певних завдань, збільшувати масштаби можливої співпраці. Значимо при цьому, щоб і інші фігуранти, від яких залежить такого роду соціальний розвиток (зокрема - МОНУ), готові було до спільного творення. Також важливо усвідомлювати те, що відповідальність за долю України, зокрема - у сфері розвитку національної системи освіти, несе не тільки держава, як політична надбудова, а й громадянське суспільство, яке не має право перебувати у стані пасивного споглядання.

Пошук
Генеральні партнери
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz